Більше 12 Років Досвіду

У нас працюють майстри з досвідом роботи щонайменше 5 років.

Гарантія Якості

Надаємо гарантію на запчастини та виконані роботи до 12 місяців.

Доступність 24/7

Ми завжди на зв’язку. Приймаємо заявки через сайт цілодобово.

Чому Пральна Машина Не Зливає Воду?

Стиральная-машина-не-сливает-воду

Якщо пральна машина не зливає воду то вихід один – звернутися до сервісного центру та викликати майстра. У низці незначних ушкоджень можна спробувати усунути проблему самому. Через поломку пральної машини щороку до сервісних центрів звертаються мільйони людей. З них лише 2-3% несправностей відбуваються з вини заводського шлюбу, а 5% складає природне зношування. Основний відсоток поломок пов’язаний із неправильною експлуатацією обладнання, низькою якістю води, перебоями з електроенергією. Пральна машина – складний механізм, при правильній експлуатації та дбайливому догляді вона працює як годинник багато років. Але варто порушити звичний цикл, вона відразу вийде з ладу.

Пральна машина не зливає воду, або гуде при зливі, що робити?

Від поломок не застраховано ніхто. А ось визначити візуально, у чому причина несправності для звичайного користувача – непросте завдання. Найчастіше ми вже бачимо плоди, тобто наслідки своєї недбалості. Але навіть ці симптоми можуть нам багато про що розповісти. Більшість несправностей та кодів помилок можна знайти в інструкції користувача або на нашому сайті. Уважно вивчаючи характер та симптоми можна встановити поломку і навіть усунути нескладні несправності. Але якщо проблема виявилася набагато серйознішою, не варто відкладати виклик фахівця. Зволікання може збільшити ваші витрати і призвести до купівлі нової пральної машини.

Головна проблема – відсутня злив води у пральній машині!

  • Перевірте вибраний режим прання. Деякі моделі мають режим без зливу води. Можливо, ви обрали саме цю опцію, навіть не помітивши.
  • Перевірте стан зливного шлангу. Він міг загнутися чи засмічитися. Для профілактики його рекомендується час від часу прочищати.
  • Якщо злив здійснюється через сифон, має сенс перевірити та його пропускну здатність.
  • Одна з найпоширеніших проблем – засмічення фільтра. До нього може потрапити все, що завгодно: не витягнутий папір з кишень, етикетки, магазинні чеки, бирки, монетки, шпильки, стрази, брошки, гудзики і навіть кісточки від бюстгальтера. Очищення фільтра входить до комплексу періодичних процедур, які необхідно здійснювати в процесі експлуатації пральної машини і нехтувати їй точно не варто. Інакше це може спричинити ще більш серйозні проблеми.
  • Відсутність зливу може статися через забитий патрубок, якщо в нього потрапила носова хустинка або носок.
  • А от якщо пральна машина не зливає воду і гуде або шумить при зливі, можливо, у вас з’явилася серйозніша проблема. Такий симптом свідчить про несправність найзливнішого насоса. При зливі помпа чинить нехарактерний приглушений гул, шумить, але не зливає воду . Остаточно встановити діагноз зможе лише професіонал після того, як ретельно огляне або розбере пристрій. Зливний насос може стати непридатним через 3-5 років від природного зносу. На його працездатність можуть вплинути дрібні деталі, які просочилися із фільтра та заблокували крильчатку. Нерідко після розбирання майстра знімають з насоса намотане волосся або нитки.
  • Причиною несправності може стати порушення цілісності проводки всередині самої машини. Як ви розумієте, встановити такий діагноз може лише фахівець.
  • Ну і останнє, що може перешкоджати зливу – програматор або модуль управління. Якщо згоріла мікросхема, стався збій у прошивці або програматор почав барахлити, його доведеться замінити на нове.
  • Не можна не відзначити, що, якщо пральна машина не зливає воду і не віджимає , причиною може бути банальне перевантаження. Якщо в 3 кілограмовий барабан завантажити 5 кг сухої білизни, то ваша домашня помічниця дуже швидко вийде з ладу.

Найпоширеніші поломки пральних машин

Окрім проблем зі зливом, фахівці можуть назвати ще з десяток найпопулярніших проблем:

  • Якщо машина не набирає води і не вимиває порошок, поломка може бути не в ній. Можливо, засмічився вступний фільтр або банально зламався кран подачі води. Не поспішайте до сервісного центру, а викличте тлумачного сантехніка.
  • Машинка не нагріває воду. Швидше за все, згорів нагрівальний ТЕН або неправильно підключений зливальний шланг.
  • Не вмикається. Можливо, несправна кнопка включення, мережевий фільтр, погано заблокований люк, зламалася розетка, вийшов з ладу блок керування.
  • З’явилися чужі звуки. У барабан потрапив сторонній предмет.
  • З’явився шум, надмірна вібрація або іржаві патьоки — стали непридатними підшипники.
  • Спрацьовує автомат та вибиває пробки. Можливо, встановлений занадто слабкий автомат або перегорів ТЕН у пральній машинці.
  • Машина пропускає воду. Серед найпоширеніших причин: текти бака, порушення гідроізоляції люка, несправність системи зливу.
  • Не крутиться барабан. Розірвано приводний ремінь, проблеми з двигуном або системою керування.
  • Якщо пральна машинка почала битися струмом, значить, на ній відсутня заземлення або порушена ізоляція вузлів.
  • Якщо машинка довго стирає, не віджимає білизну, індикатори блимають, вода зливається відразу після набору, отже вийшов з ладу модуль. Через його несправність багато програм можуть навіть не вибиратися або прання не почнеться взагалі.

Що робити, якщо пральна машина не зливає воду чи зупинилася з водою?

Найперше, що потрібно зробити – відключити пральну машинку від мережі. Після цього потрібно орієнтуватися щодо ситуації:

Щоб прочистити фільтр, встановити ємність води під завантажувальний люк. Відкрутіть кришку фільтра та прочистіть його.

  • Розібрати патрубок буде дещо складніше. Роботу краще довірити досвідченим майстрам, але якщо ви все-таки зважилися на самостійне втручання вам необхідно: розкрутити гвинтові кріплення зливного вузла і зняти його, зняти або послабити хомут, направити патрубок у чашу для зливу води, перевірити нутрощі на наявність засорів, усунути їх . Після всіх маніпуляцій повернути машинку у вихідне положення.
  • Щоб перевірити працездатність крильчатки насоса, потрібно добратися до неї. Вона знаходиться за фільтром.
  • Визначити час замінити насос не складно. Вам необхідно відкрутити фільтр, увімкнути віджимання, просвітити отвір для фільтра, щоб добре було видно крильчатку. Тут вашим помічником стане звичайний ліхтарик. Якщо вона не засмічена, але все одно не виробляє обертань, значить насос таки доведеться замінити.


Заміна помпи своїми руками

Замена-помпы-своими-руками

Якщо  пральна машина не зливає воду і шумить , значить, помпа вийшла з ладу. Єдине, що ви можете зробити – її замінити. Робота не надто складна, але якщо ви сумніваєтеся у своїх силах краще довірити її професіоналу.

Для початку поговоримо про те, де знайти потрібну помпу. Її можна придбати у сервісному центрі. Фірмова деталь буде відповідати серії та марці вашої пральної машини, але виявиться дещо дорожчою за ціною. Ще варіант знайти універсальну модель, яка підійде для декількох пральних машин одночасно. Таку покупку можна здійснити як у спеціалізованому салоні, так і в інтернет-магазині. Не факт, що вона поступиться фірмовою деталлю за якістю, але гарантовано виявиться привабливішою за ціною.

помпа-на-8-защёлок
помпа-ханинг
помпа-плазет-с-воздушным-охлаждением
помпа-асколл-3-защёлки

Щоб виконати заміну поламаної деталі на нову необхідно:

замена-помпы-в-стиральной-машине
  • Зняти зливальний насос
  • Обережно від’єднати дроти
  • На місце старого насоса встановити новий
  • Прикріпити до нього дроти
  • Приєднати зливний насос до вузла
  • Закріпити вузол
  • Повернути пральну машину у початковий стан.
  • Якщо ви вирішили виконувати які-небудь маніпуляції самостійно, після кожного розбирання-складання перевіряйте надійність кріплення та з’єднань, обов’язково виконайте тестове прання.

Геть героїзм!

Якщо ви не впевнені у власних силах і, м’яко кажучи, не дотягуєте що до чого, доводити свою правоту чи вміння нікому не варто. Пральна машина не зливає воду   – це ще не найстрашніша проблема. Не забувайте, що це досить дорога техніка, непрофесійне втручання може лише ускладнити ситуацію, призвести до остаточної поломки головної домашньої помічниці.

Вигідніше викликати фахівця, який виконає діагностику, назве причину ваших бід — кваліфікований ремонт обійдеться значно дешевше за покупку нової техніки.

Що входить у обов’язки майстра?

Його завдання – повернути до нормального життя вашу машинку, а обов’язок – зробити все для цього можливим. Фахівці, перед тим як розпочати роботу виконують діагностику обладнання, тестують систему, щоб визначити причину несправності. Коли картина більш-менш ясна, приступають до розбирання корпусу та ремонту обладнання. Безперечною перевагою фахівця можна назвати наявність професійного інструменту, який дозволяє акуратно відкрутити, від’єднати чи зняти будь-які деталі.

У процесі ремонту виконується не тільки чищення засмічення, а й заміна реле, тиристорів, перепрошивка пам’яті тощо. А ось якщо непридатним був мікроконтролер, єдиний вихід — заміна плати. Робота складна та дорога, тому беруться її виконувати не всі.

Як уникнути проблем та продовжити життя домашній помічниці?

Правильна експлуатація, дбайливе ставлення та систематичний догляд – запорука довговічної та надійної служби будь-якого обладнання.

  • Довіряйте встановлення та підключення пральних машин тільки досвідченим фахівцям і робіть це за інструкцією.
  • У жодному разі не перевищуйте норм закладки сухої білизни
  • Сортуйте білизну за кольором перед закладкою
  • Використовуєте якісні пральні порошки з позначкою «Automat» у встановленій кількості, не перевищуючи норм. В іншому випадку відбувається надмірне піноутворення, вода не в змозі змити надлишок порошку, на ТЕНах утворюється наліт, який призводить до перегрівання та поступово виводить обладнання з ладу.
  • Використовуйте очищену воду
  • Ретельно підбирайте необхідний режим, який буде відповідати якості білизни.
  • Періодично здійснюйте чищення фільтрів
  • Ретельно перевіряйте кишені одягу щодо наявності ключів, карток, сторонніх предметів. Перевіряйте надійність кріплення гудзиків, страз тощо.
  • Поступово розкладайте білизну в барабан під час закладки
  • Періодично промивайте ємність для прального порошку, для сильних забруднень можна використовувати стару зубну щітку. Вона дозволить дістатися до найважчих місць.
  • Робіть перерву між праннями не менше 3-4 годин.
  • Після закінчення кожного прання обов’язково вимкніть живлення та перекрийте кран.
  • Тримайте дверцята у відчиненому стані, інакше у барабана може з’явитися неприємний запах.
  • Не зберігайте бруду в барабані, а закладайте безпосередньо перед пранням.

Крім цього і сама машинка потребує догляду. Щоб уникнути заклинювання регуляторів, необхідно періодично протирати зовнішні частини м’якою ганчірочкою з нейтральними миючими засобами. Для гумових частин дозволяється використовувати мильний розчин. Не використовуйте народні засоби для боротьби з накипом. Сода, лимонна кислота і навіть побутова хімія лише погіршать проблему. Єдиний надійний засіб від накипу – очищена вода з першого дня експлуатації пральної машини.

Приблизно раз на рік проводьте внутрішнє чищення самої пральної машини БЕЗ БІЛИЗНИ. Завантажте порошок, відбілювач і використовуйте найтриваліший режим прання за найвищої температури. Це допоможе очистити барабан від накипу, а фільтр від бруду. Уникайте надмірної вогкості у приміщенні. Це дозволить запобігти появі корозії.

І пам’ятайте, правильна експлуатація та систематичний догляд дозволять вам уникнути багатьох труднощів та заощадити гроші не тільки на покупці нової машинки, а й на ремонті.

Як видно з викладеного вище,  причини поганого зливу води з пральної машини  існує безліч. Поставити правильний діагноз і надійно усунути несправність під силу тільки кваліфікованим спеціалістам, які мають необхідне обладнання та досвід роботи. Майстри з ремонту пральних машин сервісного центру   «City Servis»   оперативно здійснять діагностику та виконають ремонт пральної машини вдома. Після закінчення робіт надається гарантія від трьох до дванадцяти місяців на всі роботи та замінені деталі.

Зателефонуйте Нам

+38(063) 217 03 71

Консультація безкоштовно

Позвоните Нам Сейчас

Останні записи в блозі

Тут ви знайдете свіжі та інформативні статті, присвячені ремонту та обслуговування побутової техніки. Відповіді на запитання, посібники з самостійного ремонту, поради щодо запобігання поломок і багато іншого. Наша мета – допомогти вам економити час та гроші, надаючи надійну інформацію, яка допоможе вам самостійно вирішувати проблеми з вашою побутовою технікою.

Чищення та догляд за сушильною машиною Сушильна машина […]
Правильний догляд за пральною машиною Пральна машина є […]
Правильний догляд посудомийної машини Щоб будь-який прилад працював […]
Поради щодо догляду за духівкою Неможливо уявити сучасну […]

Залишіть заявку

Майстер з ремонту пральних машин передзвонить вам протягом 5 хвилин.

Для заповнення цієї форми увімкніть JavaScript у браузері.